KILKA SŁÓW…

Oferujemy usługi spedycyjne ze szczególną dbałością o wysoki standard bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Naszym nadrzędnym celem jest sprawne reagowanie na potrzeby Klientów i dbałość o powierzone towary. Nad obsługą procesu logistycznego czuwa kompetentny i doświadczony zespół spedytorów. Koordynuje on właściwy przebieg procesu transportowego przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Charakteryzuje go elastyczność działania  oraz dobra organizacja pracy. Firma oferuje usługi spedycyjne, specjalizując się w przewozie ładunków ekspresowych oraz częściowych do masy 24 ton w ruchu kołowym na terenie Europy. Obszarem naszej działalności jest cała Polska. Nasza flota pojazdów jak i sieć partnerska pozwala na szybką i dobrze zorganizowaną obsługę firm, niezależnie od kierunku i regionu Polski.

100

Stale pracujemy na rzecz podwyższenia jakości naszych usług, dlatego wszystkie powierzone nam ładunki są ubezpieczone.

100

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzamy działalność o usługi doładunków na terenie kraju.

100

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi kierowcami, zapewniając terminowość zlecanych nam transportów.

OFERTA

SPEDYCJA DO 1,5 TONY

Ekspresowy przewóz 1,5-tonówką to usługa transportowa, dostępna na terenie całej Europy, wykonywana za pomocą busa – tzw. „1,5-tonówki”. Maksymalny tonaż to 1500 kg i pojemność do 5 palet EURO.

SPEDYCJA DO 3,5 TONY

Usługa transportowa samochodem ciężarowym o ładowności 3,5 tony, dostępna na terenie całej Europy, wykonywana za pomocą tzw. „3,5-tonówki”. Maksymalny tonaż to 3500 kg i do 12 palet EURO.

SPEDYCJA DO 7 TON

Usługa transportowa samochodem ciężarowym o ładowności do 7 ton, dostępna na terenie całej Europy, wykonywana za pomocą tzw. „7-tonówki”. Maksymalny tonaż to 7000 kg i do 18 palet EURO.

SPEDYCJA DO 24 TON

Usługa transportowa samochodem ciężarowym o ładowności do 24 ton, dostępna na terenie całej Europy, wykonywana za pomocą ciężarówką z naczepą. Maksymalny tonaż to 24000 kg i do 33 palet EURO.