KILKA SŁÓW…

Specjalizujemy się kompleksowym montażem okładzin tarasowych na systemie poziomującym HARPUN. System ten pozwala nam na dostosowanie się do każdej wysokości od 0,02 do 50 cm tak abyśmy otrzymali odpowiednią wysokość w celu uzyskania wyjścia bez progu i nie tylko. Zajmujemy się również wykonywaniem usług montażu paneli podłogowych. Z przyjemnością zrealizujemy projekt w całym przedsięwzięciu jeśli chodzi o zaprojektowanie tarasu w ogrodzie. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów od rzetelnych producentów. Posiadamy duże doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi jak i firmowymi.

Usługi nasze były i są świadczone dla takich developerów jak :

 

INVEST KOMFORT
ARBUD NIERUCHOMOŚCI BUDOWNICTWO
EURO STYL
INPRO S.A
BMC
ROBYG

Dysponujemy szerokim wachlarzem kolorystycznym o należytej jakości czemu mogą państwo wybrać odpowiedni produkt dla siebie.
Koordynujemy całość prac.
Dajemy gwarancje za wykonaną usługę i jakość zakupionego u nas towaru.
Mamy jasne i przejrzyste zasady współpracy.

NOWY SYSTEM POZYCJONUJĄCY

System Poziomujący firmy Harpun umożliwia łatwe i dokładne poziomowanie podłogi. Klin Górny – w połączeniu ze Stopką oraz Podstawką – umożliwia montaż podłogi na wysokości nawet 29 cm od podłoża. Dodatkowe zastosowanie Podkładki Wygłuszającej zapewnia komfort użytkowania podłogi. Oferujemy również specjalistyczną podkładkę wygłuszającą i zapobiegającą nadmiernemu drganiu dedykowaną dla podłogi w obiektach sportowych. Poszczególne elementy systemu spełniają wszelkie standardy dotyczące wytrzymałości i funkcjonalności. Cechy te są kluczowe w momencie, kiedy podłoga na legarach ma służyć w danym miejscu przez długie lata. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych produktów spełniał swoją rolę niezawodnie i w pełni satysfakcjonował użytkowników. Aby uzyskać najlepsze efekty należy zadbać o precyzyjne poziomowanie. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe opisy oferowanych przez nas produktów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania systemu Harpun.